Forum attendees

 

Organisation

Name

Acacia Environmental Julian Thompson
ARI Chris Jones
Australian Ecosystems Roseanne Phillips
Australian Ecosystems Shenandoah Bruce
Balcombe Estuary Reserves Group Liz Barraclough
Balcombe Estuary Reserves Group Suzanne Ryan
Banyule City Council Adrianna Koutsofrigas
Banyule City Council Emma Mann
Banyule City Council Kate Grinter
Bayside City Council Amy Weir
Biosis Pty Ltd Jeff Yugovic
Biosis Pty Ltd Matthew Looby
Biosis Pty Ltd Shana Nerenberg
Birdlife Kerryn Herman
Brimbank City Council Martha Ragg
Brimbank City Council Simon Purves
Bush Heritage Kate Fitzherbert
Bushscapes John Bradford
Cardinia Shire Council Alicia Brown
Cardinia Shire Council Rob Jones
City of Kingston Elliot Brooks
City of Whittlesea Aleks Arsoski
City of Whittlesea Ben Morgan
City of Whittlesea Danika Duff
City of Whittlesea James Booth
City of Whittlesea Katherine Whittaker
City of Whittlesea Mark Williams
City of Whittlesea Martin Roberts
City of Whittlesea Ruth Marr
Citywide Service Solutions Aaron Hurrell
Citywide Service Solutions Abel Dickinson
Citywide Service Solutions David Rollo
Citywide Service Solutions Jo Hurse
Citywide Service Solutions Johan Tiede
Citywide Service Solutions Joshua Bowling
Citywide Service Solutions Julie Valentine
Citywide Service Solutions Tess Miller
Conservation Management Stuart Cowell
Deakin University Bianca Mallia
Ecology Australia Fiona Sutton
Field Naturalist Club of Victoria Sue Bendel
Flora Victoria Kate Hill
Frankston City Council Cameron Ashwood
French Island Independent Chris Chandler
Gordon Institute of TAFE Amanda May
Gordon Institute of TAFE Nathalie Jeffrey
Greenhood Gangsters Jordan Crook
Greening Australia Sacha Jellinek
Holmsglen Institute Aaron Christianson
Holmsglen Institute Austin Fitzpatrick
Holmsglen Institute Ben Chong
Holmsglen Institute Ben Olsson
Holmsglen Institute Brent Fennessy
Holmsglen Institute Bronte Caswell
Holmsglen Institute David Charlton
Holmsglen Institute Elizabeth Statiras
Holmsglen Institute Gabrielle Bradley
Holmsglen Institute James Cerone
Holmsglen Institute James Mackechnie
Holmsglen Institute Jayden Festini
Holmsglen Institute Jess Laidlaw
Holmsglen Institute Joab Wilson
Holmsglen Institute Joseph Beddows
Holmsglen Institute Kaine Sandman
Holmsglen Institute Kaitlin Stuart
Holmsglen Institute Michelle Muse
Holmsglen Institute Nick Manson
Holmsglen Institute Peter Topma
Holmsglen Institute Rhiannon Ryan
Holmsglen Institute Scott Brierley
Holmsglen Institute Tim Close
Holmsglen Institute Tony Smart
Holmsglen Institute Victoria Dumble
Hume City CouncilD Daniela Pascuzzo
Indigenous Design Alan Noy
Indigenous Design Nicole Noy
Indigenous Flora and Fauna Association Graeme Lorimer
Latrobe City Council Sean-Paul Smith
Macedon Ranges Shire Council Beau Kent
Macedon Ranges Shire Council Michelle Patrick
Macedon Ranges Shire Council Michelle Wyatt
Maribyrnong City Council Ben North
Melbourne Water Warren Tomlinson
Merri Creek Management Committee Brian Bainbridge
Merri Creek Management Committee Chris Geary
Merri Creek Management Committee Jim Brien
Merri Creek Management Committee Johnathon Wilson
Merri Creek Management Committee Katrina Roberg
Merri Creek Management Committee Michael Longmore
Mornington Peninsula Shire Sam Hand
Naturelinks Patrick Deasey
Naturelinks Paul Cumming
Naturelinks Paul Murphy
Naturelinks Rob Scott
Naturelinks Vyv Stryder
Nillumbik Landcare Network Colin Broughton
Nillumbik Landcare Network Doug Evans
Nillumbik Shire Council Tim Krasevac
Parks Victoria Phil Pegler
Port Phillip EcoCentre Neil Blake
Practical Ecology Lincoln Kern
Rakali Consulting Damien Cook
Rakali Consulting Elaine Bayes
Victorian Biodiversity Managers’ Network John Loschiavo
Wurundjeri Council David Wandin
Wurundjeri Council Fiona McConachie
Wurundjeri Council Fiona McConachie
Wyndham City Council Chris Flaherty
Wyndham City Council Trevor Prowd
Yarra Ranges Council Bronwyn Grass
Yarra Ranges Council Paul Smitka
Chris Hallam
Darcy Duggan
Freya Thomas
Hayley Woodward
Malcolm Brown
Philip Martin
Tim Dickinson